Aktualności Peru

Pielgrzymka do Pariacoto

pielgrzymka do Pariacoto

Fundacja „Złota Róża” zaprasza na pielgrzymkę do Peru, w ramach której planowane jest również odwiedzenie Pariacoto i Chimbote – miejsc związanych z męczeństwem oraz beatyfikacją błogosławionych misjonarzy – o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka.

Opiekunem duchowym grupy pielgrzymów będzie o. Jacek Lisowski, który przez kilka ostatnich lat był przełożonym franciszkańskiej misji w Peru i pracował w Pariacoto.

Pielgrzymka planowana jest od 29 września do 10 października 2018 r. Potrwa 12 dni, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Cusco – historyczną stolicę Państwa Inków, zaginione Miasto Inków, czyli Machu Picchu. Nie zabraknie wizyt w miejscowościach, gdzie pracują franciszkańscy misjonarze –  w uświęconym męczeńską krwią błogosławionych misjonarzy Pariacoto, w Chimbote, gdzie zostali oni wyniesieni do chwały ołtarzy, a także w Limie – stolicy Peru i mieście świętych peruwiańskich.

Koszt pielgrzymki 5400 zł + 1950 $

Informacje i zapisy pod numerem telefonu  538 -194 – 694

Szczegóły na plakacie oraz na stronie www.fundacja-zlota-roza.pl

Warto wspomnieć, że Fundacja „Złota Róża” organizowała w ostatnim czasie podobną pielgrzymkę do Pariacoto. Można o niej przeczytać na naszej stronie.

Opr. ak

Pielgrzymka do Pariacoto – plakat

pielgrzymka do Pariacoto