Aktualności

Jesienne spotkanie animatorów misyjnych

spotkanie animatorów misyjnych

W sobotę 14 września 2019 r. w Sekretariacie Misyjnym Krakowskiej Prowincji Franciszkanów odbyło się kolejne spotkanie animatorów grup misyjnych, działających przy franciszkańskich klasztorach.

Głównym celem spotkania było podzielenie się informacjami o dotychczasowej pracy grup misyjnych, a także planowanie działań na Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny, który przypada w październiku.

Na spotkanie przyjechali przedstawiciele kół i grup misyjnych z Zielonej Góry, Lwówka Śląskiego, Wrocławia, Głogówka, Dąbrowy Górniczej, Rychwałdu oraz z Radomska. Po naradach, modliliśmy się podczas Eucharystii, zawierzając Niepokalanej dzieło misyjne naszej Prowincji oraz wszystkich zaangażowanych w pomoc misjom i misjonarzom. Nie zabrakło czasu na radosne rozmowy, wymianę pomysłów oraz rekreację przy wspólnej kawie.

Kolejne spotkanie animatorów grup misyjnych planowane jest na wiosnę 2020 r. Już teraz bardzo serdecznie na nie zapraszamy.

Agnieszka Kozłowska

Galeria zdjęć  – Jesienne spotkanie animatorów misyjnych –  (nawigacja – strzałki po prawej i po lewej stronie zdjęcia):
navigate_before
navigate_next